O mně


Ahoj všem,

jsem Lucie (*1988), a jsem registrovaná nutriční terapeutka a fitness instruktorka.

Jsem nadšenec do zdravé kuchyně, vaření, vymýšlení nových jídel a sportu. Jako mnoho lidí jsem na cestě za zdravějším já, dělala spoustu chyb, proto jsem se rozhodla výživu vystudovat na 1. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze a informace a vědomosti předávat dál. 

Chceš jídelníček? S radostí! Ale nečekej žádnou šuplíkovou šablonu ale jídelníček na míru jen a pouze pro Tebe!

No a protože vím, že s výživou jde ruku v ruce i správný pohyb, absolvovala jsem zároveň kurz instruktora fitness. Takže když budeš chtít, můžeme dát kombinaci. Ne každý je milovníkem posilovny, někdo raději cvičí sám doma nebo venku, kde nikdo není - proč ne, fantazii se meze nekladou a i takovou cestou se můžeme společně vydat.

Tréninkový plán na doma? Samozřejmě!

No a jelikož se stále více pohybuji v oblasti fitness, stala jsem se součástí lektorského týmu fitness akademie Ronnie, pro kterou školím na trenérské škole I. i II. třídy. Zároveň mne můžeš vidět na veřejných školeních od společnosti WorkMed, pro které také píši články, které si můžeš přečíst zde: https://skoleniprvnipomoci.cz/zdrave-stravovani/ a nebo, chceš-li načerpat i recepty, motivaci a celkově se zaměřit na své lepší já, mrkni na sekci blog.

Budu se těšit na spolupráci a Buď fit s rozumem. Tvá Lucie.

Dosažené vzdělání


1. Lékařská fakulta Univerzity Karlovy

Obor: Nutriční terapeut
Specializace: Klinická výživa

Poradce pro Výživu

10/2016 - Akreditovaný kurz

Instruktor fitness

5/2017 - Akreditovaný kurz